تدریس خصوصی فیزیک در تهران

تدریس خصوصی فیزیک در تهران + لیست قیمت

چنانچه به دنبال یک معلم برای تدریس خصوصی فیزیک در تهران و کرج هستید این مقاله را تا انتها بخوانید. ابتدا تدریس خصوصی فیزیک دهم، یازدهم و دوازدهم رشته تجربی و ریاضی را با هم مرور می کنیم و سپس لیست قیمت تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان و کنکور در تهران را خواهید دید و در انتها خواهیم گفت که چگونه می توانید از خدمات تدریس خصوصی فیزیک در سایت «معلم فیزیک» استفاده کنید.

تدریس خصوصی فیزیک دهم در تهران

در ابتدا نگاهی به فصل های مختلف کتاب فیزیک دهم رشته ریاضی و تجربی می اندازیم. کتاب فیزیک دهم ریاضی شامل ۵ فصل می باشد در حالی که کتاب فیزیک دهم تجربی شامل ۴ فصل است و فصل پنجم کتاب ریاضی که ترمودینامیک میباشد جزو کتاب دانش‌آموزان تجربی نمی باشد.

اما فصل اول کتاب دهم تجربی و ریاضی اندازه گیری و یکاها می باشد این مبحث از آن جهت مهم است که در همه دروس فیزیک در دبیرستان کاربرد دارد که ضعف دانش آموز در این فصل می تواند خلل مهمی در یادگیری مباحث دیگر در درس فیزیک ایجاد کند. در فصل اندازه گیری ابتدا انواع کمیت های برداری و نرده ای و نحوه تعیین یکا ها برای کمیت های اصلی را بررسی می کنیم، سپس به مواردی چون تبدیل یکاها، دقت و خطای اندازه گیری، تخمین مرتبه بزرگی می پردازیم و در انتها مبحث چگالی را یاد خواهیم گرفت.

دومین فصل کتاب فیزیک دهم، کار و انرژی می باشد که انرژی جنبشی و پتانسیل و انرژی درونی در آن تدریس می شود. در فصل سوم ویژگی های فیزیکی مواد و بحث مهم فشار مطرح می شود. فصل چهارم راجع به دما، گرما، روش های انتقال گرما و قوانین گازها می‌باشد.

اما فصل پنجم ترمودینامیک است که فقط برای دانش‌آموزان رشته ریاضی مطرح شده است. در این فصل به قانون اول و دوم ترمودینامیک و فرآیندهای هم حجم، هم فشار، هم دما و بی دررو در مورد گازهای کامل پرداخته می شود. همچنین بحث ماشین های گرمایی و یخچال ها در آن به دانش آموزان تدریس می شود

جهت یافتن معلمی جهت تدریس خصوصی فیزیک در تهران از تسلط او به آموزش مباحث فوق مطمئن شوید.

تدریس خصوصی فیزیک

تدریس خصوصی فیزیک یازدهم تجربی و ریاضی

ابتدا فصول کتاب فیزیک یازدهم ریاضی را بررسی می کنیم. فصل اول با عنوان الکتریسیته ساکن شامل آموزش مباحث بارالکتریکی، قانون کولن، میدان الکتریکی، انرژی پتانسیل الکتریکی و مباحث مربوط به خازن ها می باشد. فصل دوم در مورد جریان الکتریکی، مقاومت ها، نیروی محرکه الکتریکی می باشد و فصل سوم راجع به قطب های مغناطیسی، میدان مغناطیسی و نیروی مغناطیسی می باشد. در فصل آخر هم بحث القای الکترومغناطیسی و جریان متناوب مطرح می شود.

در مورد کتاب فیزیک یازدهم تجربی این مسئله شایان ذکر است که فصل های ۳ و ۴ کتاب رشته ریاضی در قالب یک فصل به عنوان فصل سوم کتاب تجربی مطرح شده است است و البته مباحث در کتاب تجربی به طور کلی تر و با پرداختن کمتر به جزئیات مطرح شده است و همین باعث شده است که سوالات رشته تجربی در کنکور و امتحانات مدارس، سوالاتی با پیچیدگی کمتر و نسبت به رشته ریاضی ساده تر باشد.

تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم تجربی و ریاضی

در فصل اول کتاب فیزیک دوازدهم ریاضی مبحث حرکت بر خط راست مطرح می شود که در آن حرکت با سرعت ثابت و حرکت با شتاب ثابت بررسی می شود. اولین فصل کتاب فیزیک دوازدهم تجربی هم همین مبحث می باشد.

در فصل دوم مبحث دینامیک ارائه شده است که قوانین حرکت نیوتن، حرکت دایره ای یکنواخت و همچنین نیروی گرانشی در آن تدریس می شود. فصل دوم کتاب فیزیک دوازدهم تجربی هم همین مبحث است با این نکته که بحث حرکت دایره ای یکنواخت در آن نیامده است.

در فصل سوم و چهارم کتاب فیزیک  دوازدهم ریاضی موضوع نوسان موج و بر هم کنش های موج مطرح شده است که این مباحث در کتاب دوازدهم تجربی در یک فصل و به شکلی کوتاه تر و خلاصه تر بیان شده است. و فصل چهارم کتاب رشته ریاضی در مورد فیزیک اتمی و فصل پنجم هم در مورد فیزیک هسته ای است. که این دو مبحث در قالب فصل چهارم کتاب فیزیک دوازدهم تجربی مطرح شده است.

تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم

قیمت تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان و کنکور

حالا به بررسی قیمت تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان و کنکور در تهران می پردازیم. ما در اینجا به طور کلی حداقل میزان قیمت برای تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان را بررسی می کنیم. البته عواملی چون سابقه معلم خصوصی مورد نظر، نزدیک یا دور بودن منزل دانش آموز و نزدیک بودن به ایام امتحانات و کنکور در میزان قیمت موثر است که در اینجا ما این مسائل را در نظر نگرفتیم و در حد امکان حداقل دستمزدی که مدرسان خصوصی برای خدمات خود در نظر گرفته‌اند را ارائه می‌کنیم.

گزارش قیمت تدریس خصوصی فیزیک در تهران و کرج
کتابزمان هر جلسهقیمت هر جلسه
فیزیک دهم تجربی و ریاضی۹۰ دقیقهاز ۵۰ هزار تومان
فیزیک یازدهم تجربی و ریاضی۹۰ دقیقهاز ۵۵ هزار تومان
فیزیک دوازدهم ریاضی و تجربی۹۰ دقیقهاز ۶۰ هزار تومان
فیزیک کنکور ریاضی و تجربی۹۰ دقیقهاز ۷۰ هزار تومان

قیمت تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان

درخواست معلم خصوصی فیزیک

در پایان برای تدریس خصوصی فیزیک در تهران اگر تمایل به استفاده از خدمات تدریس خصوصی سایت «معلم فیزیک» دارید می توانید از راه های ارتباطی که در ادامه همین صفحه در اختیارتان قرار دادیم استفاده کنید و با ما تماس بگیرید. خدمات تدریس خصوصی فیزیک در شهر تهران و کرج با حفظ کیفیت تدریس و با قیمت مناسب به دانش آموزان و والدین آنها عرضه می‌شود. با این امید که دانش‌آموز شما هم به جمع ده‌ها دانش‌آموز موفق مجموعه «معلم فیزیک» اضافه شوند.

جهت تدریس خصوصی با ما در تماس باشید
مدرس: مهندس عامری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۳۳۳۴۳۷۷۹۲
واتساپ: ۰۹۳۳۳۴۳۷۷۹۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

click to call